×
خانه » دسته‌بندی نشده » استخراج بیت کوین چیست + همه چیز درمورد استخراج بیت کوین
20 جولای 2021

استخراج بیت کوین چیست + همه چیز درمورد استخراج بیت کوین

بیت کوین چیست به زبان ساده

امروزه تقریبا تمام افراد به دنبال آموزش بیت کوین و یا استخراج بیت کوین هستند و می خواهند با یادگیری و استفاده از آن ها به درآمد برسند.

همانطور که می دانید بیت کوین یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است و زیر نظر هیچ دولت و سازمانی نیست و همین امر باعث شده است تا افراد مختلف بتوانند آزادانه به سرمایه گذاری و استخراج بیت کوین بپردازند و درآمد قابل توجهی را نصیب خود کنند؛ برای کسب اطلاعات در مورد استخراج بیت کوین، در این مقاله از وب سایت سهام ما با ما همراه باشید!

استخراج بیت کوین یعنی چه

ماینینگ بیت کوین

استخراج بیت کوین فرایندی بسیار سخت است.

استخراج بیت کوین یعنی استفاده از دستگاه ها و سخت افزارهایی قدرتمند تحت عنوان ماینر بیت کوین، که تواناییِ محاسباتیِ بالایی دارند و می توانند مسائل بیش ازحد پیچیده ی ریاضی را حل کنند و در نهایت با انجام مراحل تراکنش در شبکه ی بلاک چین، باعث تولید بلوک جدید در این شبکه شود؛ به این فرآیند استخراج بیت کوین یا ماینینگ می گویند.

خرید دستگاه استخراج بیت کوین

برای استخراج بیت کوین به یک سری تجهیزات پیشرفته نیاز است که نسبت به کوچک و بزرگ بودن مزرعه ی بیت کوین ممکن است اندکی متفاوت باشد ولی به طور کلی شامل موارد زیر است:

1. دستگاه استخراج بیت کوین

خرید دستگاه بیت کوین

دستگاه استخراج بیت کوین دارای ویژگی های خاص است.

انتتخاب دستگاه استخراج بیت کوین (Asic) در فرایند ماینینگ بسیار مهم است؛ بدانید که باید در خرید سیستم ماینینگ موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • قدرت دستگاه: هرچه میزان قدرت دستگاه برای پردازش اطلاعات و محاسباتِ پیچیده بیشتر باشد، میزان استخراج بیت کوین هم بیشتر خواهد بود.
  • مصرف برق دستگاه: هرچه دستگاه قدرت بیشتری داشته باشد به طبع برای پردازش اطلاعات نیاز به برق بیشتری هم دارد و باعث بالا رفتن هزینه ی برق می شود.
  • به روز بودن دستگاه: در هنگام خرید دستگاه و نرم افزارهای آن، دقت کنید که از نسخه های به روز رسانی شده استفاده کنید تا در هنگام استخراج بیت کوین با مشکل مواجه نشوید.
  • قیمت دستگاه: دستگاه های استخراج بیت کوین با توجه به مدل و ویژگی هایی که دارند، دارای قیمت های مختلفی هستند ولی اکثر آن ها قیمتشان بسیار بالا است.

2. کیف پول بیت کوین

کیف پول بیت کوین یک کیف الکترونیکی با امنیت بسیار بالا است که مانند کیفی عمل می کند که شما پول های خود را در آن نگهداری می کنید؛ کیف پول بیت کوین شامل آدرس کیف پول(کلید عمومی) و تمام اطلاعات تراکنش و یک کلید خصوصی است که فقط خودتان به آن دسترسی دارید و در صورت فراموشی و گم کردن آن تمام سرمایه ی خود را از دست می دهید چون امکان بازیابی کلید خصوصیِ کیف پول بیت کوین وجود ندارد.

3. اینترنت پر سرعت و ثابت

برای انجام فرایند ماینینگ نیاز به اینترنت پر سرعت و ثابت (ADSL یا TD-LTE) است.

4. برق، کابل و تجهیزات برقی پر قدرت

در فرایند استخراج بیت کوین توسط ماینرها برق بسیار زیادی مصرف می شود، در حدی که به ماینرها قاتلین برق هم گفته می شود؛ درضمن برای اتصال سیستم ها به یکدیگر و سپس به برق، به کابل های مناسب و پر قدرت نیاز است.

5. تجهیزات تهویه ی مناسب

دستگاه های استخراج بیت کوین، به دلیل قدرتمندی بالایی که دارند، در حین کار گرمای زیادی تولید می کنند که باید با استفاده از دستگاه های تهویه ی مناسب به خنک کردن دستگاه و محیط بپردازیم.

مزرعه بیت کوین چیست

مزرعه بیت کوین چیست

چشم اندازی زیبا از مزرعه بیت کوین

به مکان هایی که در آن جا با استفاده از دستگاه استخراج بیت کوین در سطح گسترده به استخراج بیت کوین می پردازند، مزرعه ی بیت کوین می گویند؛ از مهم ترین ویژگیِ این مزارع مستقل بودن آن ها است و دولت ها و بانک ها و شرکت ها در آن هیچ دخالتی ندارند، به همین دلیل هر کس می تواند با فراهم کردن شرایطِ گفته شده به استخراج بیت کوین بپردازد و کسب درآمد کند.

نتیجه گیری در مورد استخراج بیت کوین

برای شروع یاد گیریِ ارز دیجیتال و استفاده از آموزش های دقیق و بی نقص از وب سایت سهام ما  و از قسمت دوره های آموزشی، دوره ی آموزشی صفر تا صد ارز دیجیتال را تهیه کنید تا بتوانید از این راه کسب درآمد کنید و به درآمد بالایی یرسید.

 

miss.barzegar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *