×
خانه » تابلوخوانی » تابلو خوانی چیست و اهمیت و جایگاه تابلو خوانی در بورس
22 آگوست 2020

تابلو خوانی چیست و اهمیت و جایگاه تابلو خوانی در بورس

جایگاه تابلو خوانی در بورس

سلام خدمت کاربران عزیز وب سایت سهام ما در این مقاله در مورد اهمیت تابلو خوانی صحبت می کنیم خب بریم سراغ تابلو خوانی در بورس و جایگاه اون رو بررسی کنیم.

برای ورود به بازار بورس شما بعد از اینکه مفاهیم اولیه بورس رو شناختید و آشنایی کلی  به روند معاملات و ریسک های بازار و … پیدا کردید مرحله بعدی شما یادگیری تابلو خوانی است.

معمولا اوایل ورود به این بازار همه دنبال سیگنال گرفتن از هر جا مثلا دوستان شبکه های اجتماعی فلان استاد و… هستند اما بهتون پیشنهاد می کنم قبل از هر کاری حداقل و حداقل تابلو خوانی رو یاد بگیرید تا سرمایه خودتون رو  حفظ کنید.

یادگیری تابلو خوانی خیلی راحته اما مسلط شدن و کسب تجربه در این تکنیک بسیار مهمه که باید صبر داشته باشید و به نکته ها دقت کنید و یا حتی یادداشت بردارید از معاملات یک سهم. در تابلو خوانی یک سری اطلاعات مرتبط به هم درمورد روند معاملات روزانه و حتی روزهای گذشته سهم مورد بررسی قرار می گیرد.

آیا تابلو خوانی به تنهایی کافی می باشد؟

خیر در کنار تابلو خوانی تکنیکال و فاندامنتال باید بکار گرفته شود و نکته بسیار مهم اگر از فیلتر نویسی هم در کنار اینها استفاده کنید دیگه شاهکار میشه و می تونید خیلی موفق معاملات خودتون رو انجام بدید.

در واقع طبق یک سری اطلاعت که ما از تابلو خوانی جمع اوری و تکنیکال سهم رو هم بررسی کردیم یک نقطه ورود به سهم پیدا می کنیم و طبق یک استراتژی مشخص وارد سهم می شویم.

alireza

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هجده =